Як витягнути із російської в'язниці українських бранців

Тільки-но телефонував Юрій Солошенко. Просив передати подяку Президенту, дипломатам, українським учасникам мінської групи і Святославу Цеголко за свободу. Всім, хто допомагає з лікуванням, просив передати подяку і що почувається добре.

Я була рада чути пана Юрія, а увечері буду рада обняти Геннадія Афанасьєва. Рік тому ми зі Святом були щасливі виконати доручення президента і забрати наших політв'язнів, звільнених завдяки важким переговорам. Ми тоді взяли з собою в літак бутерброди, смачні пироги, єдине - не додумалися прихопити пляшку хорошого вина, аби підняти келихи за свободу. Сьогодні це наверстаємо. 

Дуже болить, що за рік ми більше нікого не змогли витягти з російської в'язниці... Навпаки, збільшилася кількість політв'язнів - Роман Сущенко, Євген Панов, і попри всі зусилля, поки що не вдається витягти їх, як і Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Миколу Карп'юка, Станіслава Клиха, Валентина Виговського, інших бранців, з чиїми родинами ми на контакті. Повірте, немає такої міжнародної зустрічі, де б президент, всі ми не піднімали питання бранців. І я вірю, що нам вдасться їх витягти. А пану Юрію і Геннадію - віка і здоров'я на волі. І щастя.