Впровадження електронного декларування держслужбовців – революційна подія

Сьогодні у ГПУ відбулася презентація системи електронного декларування майна держслужбовців за участі Наталії Корчак, Голови Національного агентства з питань запобігання корупції та Блерти Чели, заступниці Директора програми розвитку ООН в Україні.

Відомий фантаст Артур Кларк писав, що кожна революційна ідея має 3 етапи. Перший — «це абсолютно не можливо», другий — «можливо, але не на часі», третій — «я давно казав, що це треба робити».

Впровадження електронного декларування держслужбовців — революційна подія. Вона ставить на прозору основу функціонування української держави та може повернути довіру українців до державної влади.

Пам’ятаю, як складно закон проходив в парламенті, бо кожен депутат приміряв його на себе. Зрештою закон був підтриманий, ті, хто за нього проголосував ввійшов у історію. А от ті, хто заповнить електронну декларацію,- ввійдуть у вічність:) Сьогодні я вітаю Голову Національного агентства з питань запобігання корупції пані Наталію Корчак з початком роботи та запевняю, що Генеральна прокуратура з задоволенням буде підхоплювати виявлені НАЗК порушення закону. Уже в жовтні, коли закінчиться термін подачі декларацій високопосадовців ми побачимо перші результати роботи агентства. Дуже хотів би, щоб вже цього року ми мали кілька успішних справ, які засвідчать рівність усіх перед законом.