Преса

Про що писав сатирично-гумористичний журнал 70 років тому.

Сенатор Джон Маккейн сказав, що диктатори «починають з тиску на вільну пресу».

До першої трійки яких увійшли кримський прокурор Наталія Поклонська, екс-генпрокурор України Віктор Шокін та народний депутат Антон Геращенко.

У світі посилився тиск на журналістів з боку влади і приватного бізнесу.

Роздержавлення ЗМІ має звільнити газети від диктату чиновників.

Перед маразмами путінської пропаганди у західній пресі навіть «кисельовщина» блякне

Державне підприємство (ДП) «Укрпошта» заявляє, що, ініціюючи перегляд тарифів на приймання та доставку періодичних друкованих видань за передплатою з 1 січня 2016 року, має на меті встановити «справедливу вартість послуг зв'язку відповідно до сучасних ринкових умов».

Російсько-українська криза загрожує перерости в «загальноєвропейську кризу з гарантованою участю сусідніх країн, держав-членів НАТО і США».

Україна посіла 127 місце із 180-ти у щорічному Індексі свободи преси, який складає правозахисна організація «Репортери без кордонів». Сусідами України у рейтингу стали Колумбія і Афганістан.

Регламентний комітет Верховної Ради України погодився не відгороджувати склом ложу преси у парламенті.

Після приходу до влади Віктора Януковича значно збільшився тиск на пресу.

Столичне передплатне агентство «Самміт» починає процедуру банкрутства.

Інформаційне агентство УНІАН не розмістило повідомлення про головних «ворогів преси» за версією Незалежної медіа-профспілки України та Інституту масової комунікації. Про це повідомила український представник міжнародної правозахисної організації «Репортери без кордонів» Оксана Романюк.

Головним «ворогом преси» за версією Незалежної медіа-профспілка України та Інституту масової інформації став прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Deutsche Welle, Німеччина: «Перемога «УДАРу», але не повна»