Полонені

Україна веде переговори з представниками Червоного Хреста та очікує, що наступного місяця представники гуманітарної місії зможуть потрапити на окуповані території Донбасу для пошуків зниклих безвісти

У заручниках залишаються 109 українців, 485 громадян України вважаються зниклими безвісти.

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста у середу відвідали у «ДНР» місце, де утримують українських військовослужбовців, котрі потрапили в полон.

Він також закликав не політизувати процес, оскільки це лише шкодить якнайшвидшому поверненню українців додому.

У полоні бойовиків «ЛНР» і «ДНР» в зоні бойових дій на Донбасі утримуються 110 заручників.

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що опубліковані нею списки полонених зараз некоректні, дані уточнюватимуться.

Народна депутатка України Надія Савченко внесла уточнення до опублікованих 10 січня списків військовополонених і зниклих безвісти українців на Донбасі.

Раніше СБУ обіцяла провести з нардепом роз'яснювальну роботу через намір оприлюднити таку інформацію.

Росія шантажує Україну полоненими, яких не відпускає, попри домовленості.

Як зазначається, передача відбувається між містами Горлівка і Майорськ у нейтральній зоні.

Росія незаконно утримує на своїй території щонайменше 17 осіб та не дотримується принципу Мінських угод про обмін «всіх на всіх».

Сторона бойовиків «ЛНР» і «ДНР» повідомила, що готова віддати 47 осіб зі свого боку за умови отримання з боку України 690 осіб.

Ватажки самоназваних «ДНР» та «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький мають намір передати двох полонених жінок народній депутатці України Надії Савченко.

Українській стороні вдалося встановити місцеперебування 58 полонених українських громадян, яких незаконно тримають на Донбасі.

Представники ветеранів АТО висунули ініціативу щодо блокування контрабандної торгівлі на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, аби прискорити процес обміну полоненими.