СРСР

Депутат російської Держдуми Костянтин Затулін заявив, що Росія повинна скасувати акти 1954 року, за якими анексований нині Крим передали до складу України.

Восени 1937 року в урочищі Сандармох у Карелії (РФ) розстріляли понад 1100 осіб, серед яких було 290 представників української культурної, наукової та політичної еліти — їх називають «розстріляним відродженням»

Так розмірковує 94-річна Михайлина Швець, яка пережила сибірське  заслання.

За словами голови інституту Нацпам'яті, чинне законодавство України про охорону культурної спадщини не перешкоджає демонтувати герб.

Тридцять років тому вісімнадцятирічний парубок зробив із могутнього СРСР всесвітнє посміховисько.

Крим залишається не «сірою», а «чорною» зоною на тлі Донбасу.

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов допускає можливість появи в межах колишнього Радянського Союзу нової Союзної держави.

Професор Борис Білинський стверджує, що альпінізм радянської доби був своєрідною «внутрішньою еміграцією»

Як у радянські часи боролися з «опіумом» для народу

За минулий рік росіяни впали в депресію, почали відчувати заздрість і злість до оточуючих, але перейнялися симпатією до радянської політичної системи, показав індекс положення справ в країні, складений Левада-центром.

Акція на честь Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору в Львові

В Україні формально завершився перший етап масштабного процесу декомунізації, який тривав півроку — з 21 травня до 21 листопада.

У Думі обговорюють можливість введення виїзних віз для громадян Росії.

«Загальні людські втрати СРСР у Великій вітчизняній війні» склали 26,6 млн осіб, із них «безповоротні військові втрати» — майже 12 млн.

У Варшаві відкрився Катинський музей