Марина Порошенко

Після перегляду перших секунд відеоролика зі сімейним привітанням для президента Порошенка (26 вересня йому виповнилося 52 роки), подумала, що це — фейк чи монтаж.

Як інформує replyua.net, блогер Олександр Олешко на персональній сторінці в Фейсбук дав гідну відповідь співмешканці народного депутата Сергія Лещенка Анастасії Топольській. Так, Олешко зауважує, що Топольська у своєму Фейсбук поділилась враженнями від відвідання візового центру. Там вона зустріла першу леді Марину Порошенко і почала публічно ставити питання: як живеться дружині президента. Крім того, вона порівняла Марину Порошенко з героїнею серіалу «Чорне дзеркало», чоловік якої вступив у статевий контакт зі свинею. Олешко нагадує, що сама Топольська лише нещодавно дізналась, що в Україні триває війна з Росією, а її рідні – переконані сепаратисти.

Більше того, певні серії згаданого «Чорного дзеркала» скоріше ілюструють коханця Топольської – Сергія Лещенка, який бреше, не червоніючи, всій державі, вдає з себе чесного депутата із зарплатнею в півсотні тисяч гривень, але при цьому може собі дозволити квартиру за мільйон і працює на російського олігарха. Але якщо вже Топольській подобається порівнювати Порошенка з героєм серіалу, то вона має знати, що там прем’єр-міністр вступив у статеві зносини зі свинею для того, щоб врятувати заручника. Відповідно, цей акт самовідданості сильно підняв його рейтинг. Тож особі, у якої сім’я – сепаратисти, а співмешканець – колабораціоніст, варто закрити рота і не заздрити чужому щастю, — наголошує блогер.

Цивільна дружина нардепа з БПП Сергія Лещенка, діджейка Анастасія Топольська викликала хвилю обурення в мережі новим постом про дружину президента України Марину Порошенко.

Меморандум про співпрацю у питанні запровадження інклюзивного освітнього середовища в Україні

Марина Порошенко привезла до Хмельниччини «Книгу Миру» та залучила регіон до розвитку інклюзивної освіти

Фонд Українська Біржа Благодійності отримав відзнаку від першої леді України

Відомий львівський таксист-переселенець з ДЦП Роман Кисляк, який зустрічався з дружиною президента Петра Порошенка Мариною, має ще одну благородну ідею та пропонує її реалізувати разом з першою леді.

Марина Порошенко разом із дітьми відвідала прем’єру фільму «Гіркі жнива»

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із дітьми відвідала прем’єру фільму «Гіркі жнива».

Марина Порошенко відкрила фотовиставку «Благодійність в об’єктиві»

У рамках офіційного візиту Президента України до Фінляндської Республіки дружина Глави держави Марина Порошенко взяла участь у відкритті виставки видатного українського художника Юрія Химича та відвідала початкову школу «Kallio» з інклюзивною формою навчання.

Марина Порошенко відвідала Дніпропетровщину

Марина Порошенко відвідала Миколаївську область

Нагородження Дружини Президента відзнакою Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття»

Марина Порошенко взяла участь у «IV Мальтійському приятельському балу для людей з інвалідністю»