МН17

Верховний суд Нідерландів дозволив залишити засекреченими документи, що стосуються загибелі Boeing-777 Malaysia Airlines рейсу МН17 в липні 2014 року в Донецькій області.

Голландські військові отримали від Грузії ракету для зенітно-ракетного комплексу «Бук», щоб використати її у розслідуванні катастрофи рейсу MH17.

Судовий процес над підозрюваними у збитті літака «Малазійських авіаліній» рейсу МН17 відбудеться у суді міста Гаага.

Суд у справі про катастрофу малайзійського Boeing-777 на Донбасі, який повинен відбутися в Нідерландах, для покарання винних використає заочну процедуру.

Більше двох тисяч близьких та родичів загиблих літака малайзійських авіаліній MH17, який три роки тому упав на Донбасі, у понеділок, 17 липня, відкриють у Нідерландах «живий меморіал» 298 жертвам трагедії.

Слідча група вже опитала понад 200 осіб і перевірила великі обсяги даних.

Президент України Петро Порошенко уповноважив міністра юстиції Павла Петренка на підписання угоди з Нідерландами про міжнародне правове співробітництво в частині злочинів, пов'язаних з аварією літака «Боїнг-777» Малайзійських авіаліній на Донбасі в 2014 році.

Справи підозрюваних у справі про катастрофу рейсу МН17 «Малайзійських авіаліній» на Донбасі планується розглядати в Нідерландах в рамках нідерландського законодавства.

Міжнародна спільна слідча група (JIT) щодо збиття Боїнга МН17 відсьогодні поширюватиме відео, записане родичами загиблих, щоб знайти свідків катастрофи.

Російська «Новая газета» провела розслідування і з'ясувала, що на записах звучить голос офіцера Сергія Дубинського, чиє ім'я раніше називав Bellingcat.

Дискусія про MH17 відновилася після того, як прокуратура Нідерландів підтвердила, що кістка, знайдена нідерландським журналістом Міхелем Спеккерсом на Донбасі, належить одній з жертв катастрофи.

Міжнародна слідча група у справі катастрофі МН17 так і не отримала від Росії обіцяних даних радарів.

Російський представник в ООЕ виступив проти.

Орлуша вирішив нагадати ватникам, що насправді мало хто вірить у їхню брехню, хоча вони й продовжують вперто поширювати чутки та звинувачувати інших.

Авіакомпанія Malaysia Airlines погодилася виплатити компенсації родичам більшості загиблих пасажирів рейсу MH17, який був збитий над окупованою бойовиками територією Донеччини.