Жебрівський

Від 10 січня співробітники Донецької облдержадміністрації на роботі повинні послуговуватися виключно державною мовою.

Школи і дитсадки вже забезпечили привезеною водою і сьогодні планують відновити їхню роботу.

На повне відновлення інфраструктури Донбасу потрібно понад 20 млрд доларів.

На території громади, куди увійдуть підпорядковані до Бахмутського району села на околиці Горлівки, буде введено військово-цивільну адміністрацію, яку має очолити колишній селищний голова Зайцевого Володимир Вєсьолкін.

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що Україні потрібно готуватися до силового сценарію.

Особливий статус Донбасу стане троянським конем для України.

На відновлення інфраструктури Донбасу спрямовано 2,8 млрд гривень бюджетних коштів.

На території Донецької області, підконтрольній українській владі, працюють 325 україномовних шкіл.

Ситуація на Донеччині контрольована, усі силові структури готові до будь-яких можливих сценаріїв з боку ворога.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що контрольні пункту в'їзду/виїзду на Донбасі не можуть працювати в цілодобовому режимі у зв'язку з питанням безпеки.

Блокпости бойовиків на Донбасі укомплектовані на 30-40%. При цьому на кордоні з Україною стоїть багато російських військ і артилерії.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що для звільнення Донбасу від окупантів існує два шляхи.

На підконтрольній Україні території Донецької області в результаті бойових дій знищено та пошкоджено 9 тисяч об'єктів інфраструктури.

На частині території Донецької області, підконтрольній українській владі, завершений процес декомунізації, заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Українські військові повністю взяли під контроль Широкине.