"Стояти на смерть": у Мінську проходять масові протести проти інтеграції з Росією

  • 07.12.2019, 15:44
  • 2 366

У Мінську проходить несанкціонований мітинг за незалежність Білорусі

Про це повідомляє Громадське радіо, передає НВ

Понад 200 людей вишикувалися в живий ланцюг на проспекті Незалежності у Мінську. Учасники стоять вздовж проїжджої частини, тримаючись за руки. Вони вітають одне одного гаслом «Живе Білорусь».

Водії, що проїжджають проспектом, вітають учасників звуком клаксонів. Акцію приховано фільмують працівники білоруських спецслужб. Міліціонер почергово підходить до кожного учасника, просить не порушувати правила дорожнього руху та не виходити на проїжджу частину. Також міліціонер закликає протестувальників розійтися. Затримань поки не зафіксовано.

На акцію вийшли білоруські активісти, занепокоєні планами влади щодо подальшої інтеграції з Росією.

«Лукашенко летить у Сочі, щоб за нашою спиною домовлятися про долю Білорусі», — писав у анонсі акції співзасновник опозиційної партії Білоруська християнська демократія Павло Северинець.

Він також попередив про можливі затримання

У Києві на Майдані Незалежності також розпочалася акція на підтримку білоруського народу в боротьбі за незалежність своєї країни. Загалом на акції зібралися близько 20 осіб. Деякі активісти стоять з прапорами Білорусі. Правоохоронців немає, про це повідомляє Укрінформ

Активісти планують йти до посольства Білорусі і там влаштувати пікет, під час якого буде знищено символи російської окупації Білорусі: російський прапор та портрети Путіна та Лукашенка.

Схожі новини