Генерал армії США: "Росія є більшою загрозою, ніж "Ісламська держава"

  • 04.11.2015, 09:28
  • 2 051

Через ядерний потенціал та через агресивну політику Росія представляє більшу загрозу для США, ніж "Ісламська держава".

Про це заявив начальник Штабу Сухопутних військ США Марк Міллі на форумі у Вашингтоні, повідомляє "Голос Америки".

"Росія за визначенням є загрозою для США через її ядерний потенціал. Ядерною зброєю володіють також інші країни, однак, ні в кого її немає стільки, скільки у РФ. І ні в кого іншого немає можливості у прямому сенсі знищити США", − підкреслив генерал. Він також додав, що небезпеку становить непередбачувана політика Росії.

"Дуже складно визначити наміри Росії. З моменту падіння Берлінської стіни і до 2007-2008 років, наскільки мені відомо, РФ не демонструвала намірів вести агресивну зовнішню політику. Все змінилося у 2008 році. Росія порушила безліч міжнародних норм, напала на суверенні території інших держав. Поведінка РФ є дуже агресивною при істотних ядерних можливостях", − зазначив Міллі.

За словами начальника Штабу армії США, Вашингтон повинен приділяти особливу увагу діяльності Росії та її військовому потенціалу.

"За РФ потрібно уважно стежити. Зараз Росія — загроза номер один для Сполучених Штатів. Її поведінка останнім часом ворожа до інтересів США. Нам потрібно підтримувати наш військовий потенціал на високому рівні, щоб стримувати і запобігати подальшу ескалацію російської агресії", − підсумував генерал Міллі.

Міллі вважає, що США та їхні партнери можуть мати партнерські відносини з Росією в деяких областях, де є спільні інтереси. Але це не означає, що вони будуть закривати очі на прояв агресії з боку Росії.

Схожі новини