ОБСЄ: "Вибори в Україні визнають легітимними"

  • 24.05.2014, 23:55
  • 995

Організація з безпеки та співробітництва в Європі не бачить підстав для визнання президентських виборів в Україні нелегітимними.

Про це заявив генеральний секретар парламентської асамблеї ОБСЄ Спенсер Олівер, передає ТСН.

Він повідомив, що у суботу представники місії провели багато зустрічей аби з'ясувати, наскільки безпечно людям приходити на виборчі дільниці.

"Ми збираємо інформацію від спеціальної моніторингової місії, у нас тут є довгострокові спостерігачі, які находяться тут у регіоні", — додав керівник парламентської асамблеї організації.

Олівер пояснив, що має на увазі насамперед ситуацію на крайньому Сході України.

"Ми розуміємо, що вибори зіткнулися з великими проблемами. Для деяких людей, які хочуть проголосувати, це досить небезпечно, але ми сподіваємося, що небезпеку можна буде попередити і подолати", — наголосив представник ОБСЄ.

"Я абсолютно певен, що ці вибори будуть визнані легітимними як волевиявлення більшості людей", — підсумував він.

Як відомо, терористами в Донецькій і Луганській областях було скоєно 62 злочини щодо окружних виборчих комісій та їх членів.

З початку виборчого процесу в цих регіонах було скоєно 55 злочинів, пов'язаних з нападом на приміщення окружкомів, заволодінням виборчої документації та оргтехніки. Ще 7 злочинів пов'язано з викраденням і вбивством членів окружкомів.

Схожі новини