А цар – несправжній!

Двійників «сильних світу цього» видають... вуха

“У Ростові-на-Дону виступав не Янукович, а його двійник, — пишуть таблоїди. — І на зріст він нижчий, і манера розмовляти інша, і жестикулює не так як “гарант”. Голос відрізняється”.

Помітили різницю і у кольорі волосся та шкіри, і у формі брів. Підозрілим “жовтій пресі” видалося і те, що 28 лютого і 11 березня Янукович виступав в одному й тому ж костюмі (раніше такого “несмаку” за ним не помічали). І те, що журналістам не дозволили задавати питання. Прочитавши з папірчика “Я — живий”, колишній президент ретирувався...

Якщо одіозний політик хоче врятувати свою шкуру, замало вбрати бронежилет і обкластися десятком охоронців. Треба вдатися до хитрощів. Наприклад, завести двійника.

Фелікс Дадаєв — двійник Сталіна — вмів тримати язик за зубами. Професійний актор 50 років не видавав таємниці. Навіть близькі не знали про його “друге” життя. До 1996 року вся інформація про Дадаєва була засекречена.

Чоловіка змусили поправитися на 11 кілограмів. На обличчя накладали грим. Спочатку мастили коричневим тоном, а потім брали жіночу щітку з залізними зубчиками і сильно втискали у шкіру (імітували сліди від віспи). Малювали жовтим зуби (Сталін багато курив). Зріст Сталіна — 172 см, Дадаєва — 170 см. Невелику різницю вирівнювали підборами.

Найчастіше двійників видають вуха. Над цією частиною тіла актора трудилися найбільше. Ще важче було навчитися копіювати ходу, манеру поведінки, голос Сталіна. Готували Дадаєва протягом кількох місяців: годинами крутили кіноплівку з Йосифом Вісаріоновичем, примушували відточувати міміку, рухи, інтонацію.

За словами Дадаєва, Коба мав чотирьох двійників (російські журналісти нарахували 14). Генералісимус панічно боявся замаху на себе. З Кремля через парадні двері виходив його двійник.

За свідченням одного з охоронців Гітлера, фюрер також мав двійників. Дев’ять чоловіків професійно виконували свою роль.

Відомо, що після захоплення радянськими військами рейхканцелярії у її підвалах виявили труп людини, яку спочатку прийняли за Гітлера (при ідентифікації тіла один з полонених охоронців упізнав у ньому вождя Третього Рейху). Видали двійника... заштопані шкарпетки. Таке нехлюйство було нетиповим для Гітлера.

Згодом наткнулся на два напівзгорілі трупи, яких офіційно визнали трупами Адольфа Гітлера і Єви Браун (упізнання проводив особистий стоматолог фюрера — Гайзерман). Пізніше “дивом уцілілого” Адольфа буцімто бачили у Південній Америці, Іспанії і навіть у Японії.

Казахські ЗМІ неодноразово писали, що президент Назарбаєв нині рідко з’являється на людях. Подейкували, що у 2010 році переніс інсульт, через що у нього змінилася дикція. Щоб не втрачати іміджу відкритого політика, який завжди спілкується з народом, найняв дублера.

Журналісти наводять головний доказ того, що “цар — несправжній”: наприкінці 90-х- на початку 2000-х Назарбаєв зачісував волосся на один бік, а тепер — закидає його на інший. Мовляв, двійника гримують за фотографією, а вона, як відомо, дає дзеркальне відображення.

У тому, що Путін має дублерів, уже ніхто не сумнівається. “У новинах показували, як Путін зранку відвідав якийсь захід, в обід був уже в іншому місті, де роздавав “цінні вказівки”, а увечері — перемістився на 5 тис. км, щоб язиком “потріпати”. Це ж яким роботом треба бути, щоб літати по три рази на день і при цьому виглядати свіжим і відпочилим. Став приглядатися, гортати новинні сайти, перелопатив кількасот знімків Путіна за останні 5-6 років і утвердився в думці, що у нього таки є двійник. І не один, а чотири, — припускає білоруський блогер Ян Ларос.

— Зрозуміло, що у всіх глав держав є дублери. У принципі, нічого кримінального у цьому немає. Якби не одна думка: чи справжній Путін перебуває при владі сьогодні? Поводився ж як нормальний чоловік до 2006-2007 рр. Потім його як підмінили. Може, й справді підмінили?”

“Ввести в оману можна пересічну людину. Фізіономіст відразу запідозрить фальшивку. Запідозрить каверзу навіть та людина, яка не має відповідної освіти, але начиталася спеціалізованої літератури, — коментує керівник Центру психологічної підтримки, фізіономіст Світлана Арефнія. — Гітлер, Сталін, інші історичні постаті, які займали високі пости, ймовірно, мали двійників — у ті часи людей було легше обдурити. Тепер це складно зробити. Неправильний жест, непритаманна міміка (наприклад, під час усмішки піднявся не один кутик губ, як зазвичай, а обидва), хода — двійника може видати будь-яка дрібниця”.

Схожі новини