Передплата 2024 «Добрий господар»

"ЄС" лідирує у партійному рейтингу, відрив від "Слуги народу" - 7%

За «Європейську Солідарність» готові проголосувати 23,2%

Опитування SOCIS

Компанія SOCIS в рамках соціологічного дослідження «Про ставлення українців до загрози повномасштабної війни і способи подолання безпекової кризи» оприлюднила партійні рейтинги.

На виборах до Верховної Ради лідирує партія «Європейська Солідарність», яка випереджає партію «Слуга народу» на 7%.

Якби вибори до Верховної Ради відбувались найближчої неділі, за «Європейську Солідарність» готові проголосувати 23,2% тих, хто визначився і прийде голосувати.

Партія «Слуга народу» має підтримку 16,2%.

Читайте також: Опитування КМІС: рейтинг Порошенка зріс

Інші партії:

  • ОПЖЗ 10,7%,
  • «Батьківщина» 10%,
  • «Розумна політика» 8,5%,
  • «Сила і Честь» 7,1%,
  • «Наші» 6,3%,
  • «Українська стратегія Гройсмана» 6,2%.
  • Решта партій мають менші результати.

57,4% опитаних не хочуть, щоб Володимир Зеленський і партія «Слуга народу» продовжували керувати країною після наступних виборів. 17,8% готові дати владі другий шанс.

Опитування КМІС

Опитування Київського міжнародного інституту соціології, оприлюднене 16 лютого, зафіксувало схожі партійні рейтинги.

Партію «Європейська Солідарність» підтримують 22,9% серед тих, хто збирається голосувати. На другому місці – «Слуга народу» 16,4% серед тих, хто визначився з вибором. Різниця між партіями – понад похибку, зазначають у КМІС.

У порівнянні з груднем 2021 року «Європейська Солідарність» зросла на 3,1%, «Слуга народу» втратила 2% підтримки.

Опитування Центру Разумкова

В опитуванні Центру Разумкова від 1 лютого партія «Європейська Солідарність» лідирує, за неї готові проголосувати 25,2% тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився з вибором. За партію «Слуга народу» - 18,4%.

Центр Разумкова зазначає, що у порівнянні з жовтнем 2021 року рейтинг «Євросолідарності» суттєво зріс.

Терміни проведення дослідження: 11 – 16 лютого 2022 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв'ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%. Середня тривалість одного інтерв'ю склала 12 хвилин.

Схожі новини