Маломуж: «РФ поки не планує масштабного наступу на Донбасі, однак провокації будуть»

  • 01.08.2016, 10:20
  • 1 684

Тим часом готуються кандидати на «вибори» в місцеві органи влади від бойовиків.

Росія поки не планує широкомасштабних наступальних операцій на Донбасі, однак провокації будуть. Про це заявив генерал армії України Микола Маломуж.

За його словами, те, що бойовики активізувалися і проводять операції, вказує на те, що РФ вибрала модель для того, щоб формувати систему напруги та спонукати і керівництво України, і західних партнерів — Німеччину, Францію, США до виконання мінських угод за їхнім сценарієм.

«Це, зрозуміло, без припинення вогню, погодження на підготовку виборів, а саме переговори з бойовиками, прийняття змін до Конституції і прийняття законів про вибори. У нас є оперативна інформація, Росія зараз не планує широкомасштабних операцій, тобто наступальних, але такі провокаційні методи будуть. Напружувати ситуацію будуть поетапно, потім знову відступати», — розповів Маломуж.

Він додав, що вже готуються кандидати на «вибори» в місцеві органи влади від бойовиків.

«Спекулюючи цим форматом, вони будуть змушувати наших західних партнерів, щоб вони тиснули на Порошенка і парламент, щоб вони прийняли відповідні закони і в Донецькій, і в Луганській областях, є чітка розвідувальна інформація, що готуються вже кандидати на вибори в місцеві органи влади від бойовиків», — додав він.

Зазначимо, раніше Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що у разі продовження небезпечного загострення ситуації на сході України, для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян, РНБО може внести до порядку денного питання щодо запровадження воєнного стану.

До того він заявляв, що травневе загострення на Донбасі може перерости в повномасштабні військові дії. Крім цього, Турчинов звинуватив Путіна у «публічному шантажі України».

Схожі новини