Кримські татари можуть створити власний батальйон

  • 13.11.2014, 11:43
  • 993

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв обговорив у середу з президентом Петром Порошенком можливість створення кримськотатарського батальйону південного напряму.

Про це він заявив журналістам у Києві.

"Питання створення якогось військового (кримськотатарського) об'єднання південного напряму, тому що там, у Херсонської області, досить тривожна ситуація, саме це питання сьогодні годину-півтори тому я з Петром Олексійовичем обговорював. Це поки на стадії обговорення, а там побачимо", — сказав Джемілєв.

Він також зазначив, що, за його даними, близько 450 кримських татар беруть участь у різних військових батальйонах в антитерористичній операції на Донбасі, у тому числі й на передовій.

У зв'язку з цим Джемілєв підкреслив, що родичі цих військовослужбовців наражаються на особливу небезпеку на території Криму і виявляються заручниками місцевої влади. Він наголосив, що імена таких військовослужбовців мають бути засекречені.

Джемілєв також висловив упевненість у тому, що якщо кримські татари і українці будуть разом, то їм вдасться звільнити Крим. "Кримські татари розуміють, звичайно, що майбутнє кримськотатарського народу — це незалежна сильна Україна", — підкреслив він.

Джерело: Укрінформ

Схожі новини