Передплата 2025 ВЗ

В Одесі провели панахиду за жертвами подій 2 травня

  • 02.05.2015, 20:10
  • 1 358

В Одесі на Куликовому полі з нагоди річниці трагедії 2 травня 2014 зібралися близько тисячі чоловік.

Як повідомляє  "Траса Е-95", одесити прийшли вшанувати пам'ять 42 людей, які загинули у Будинку профспілок тогоріч.

Згідно повідомленням Думская.net, учасники панахиди приносили до Будинку профспілок квіти, свічки і картини, що відображають їхнє сприйняття трагедії.

"Учасники кричали "Не забудемо — не пробачимо!" та "Фашизм не пройде". У пам'ять про жертви 2 травня учасники випустили в небо чорні повітряні кулі та білих голубів", — зазначає видання.

Під час пам’ятних заходів у зв’язку з річницею трагічних подій 2 травня 2014 року, сталася сутичка – чоловік намагався зняти георгіївську стрічку, бо вважав її символом окупації.

Своєю чергою проукраїнські активісти, присутні на цьому заході, скаржилися, що міліція змушувала зняти їх українську символіку, повідомляє радіо "Свобода".

Активісти на Куликовому полі скандували "Не забудем, не простим", "Порошенко – геть", "Уряд – у Качанівку" та "Янки – гоу хом".

Між активістами з різних таборів час від часу виникають словесні перепалки.

Сьогодні в Одесі одночасно проходять два мітинги – на Куликовому полі, який проводять представники "антимайдану" та мітинг проукраїнських активістів на Соборній площі Одеси.

У місті сьогодні діють посилені заходи безпеки. Усі, хто прийшов на Куликове поле, проходили через рамки металошукачів.

Після завершення панахиди учасники акції почали розходитися.