BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

В Одесі суд оголосив вирок організатору мережі нелегальних гральних закладів (ФОТО)

  • 21.04.2026, 14:30
  • 204

За матеріалами детективів ТУ БЕБ в Одеській області суд визнав винним 50-річного чоловіка, який без відповідних дозволів організував роботу мережі нелегальних гральних закладів. До протиправної діяльності він залучив співорганізаторку та ще одного фігуранта, який виконував роль менеджера й контролював роботу залів

Фото Бюро економічної безпеки
Фото Бюро економічної безпеки

Фігуранти розподілили обов’язки, орендували приміщення, облаштували комп’ютерні зали з онлайн-казино, налагодили оплату, зв’язок і відеонагляд. Заклади працювали без ліцензії та сплати податків, доступ до них мали лише перевірені клієнти. Адміністратори приймали ставки, надавали доступ до ігор та здійснювали облік відвідувачів.

Під час обшуків детективи вилучили майже 30 тис. доларів, мобільні телефони, чорнову документацію, ювелірні вироби та комп’ютерну техніку на понад 2,2 млн грн.

На майно накладено арешт. Суд визнав чоловіка винним та призначив штраф 714 тис. грн із позбавленням права займатися гральним бізнесом на 3 роки.