Шахістка з Львівщини Анна Музичук стала віцечемпіонкою світу з бліц-шахів 2025
- 31.12.2025, 14:30
- 316
Шахістка Анна Музичук зі Стрия стала срібною призеркою чемпіонату світу 2025 року з бліц-шахів. Спортсменка успішно подолала відбірковий етап і дійшла до фіналу
Як зазначають в університеті, турнір для українки складався непросто. Після більшої частини дистанції, що проходила за швейцарською системою, вище в таблиці перебувала її сестра Марія Музичук. Втім, Анна потужно провела фініш, набравши 3,5 очка з 4 можливих у заключних турах, що дозволило їй увійти до четвірки найкращих і продовжити боротьбу за медалі.
«У півфіналі Анна Музичук переграла представницю Нідерландів Елін Руберс, гарантуючи собі щонайменше срібну нагороду. У фінальному матчі українка поступилася шахістці з Казахстану Бібісарі Ассаубаєвій з рахунком 1,5:2,5. Для Ассаубаєвої цей титул став третім чемпіонством світу з бліцу за останні п’ять років», — додали в ЛДУФК.
До слова, Анна Музичук є випускницею кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Раніше вона ставала чемпіонкою світу з бліц-шахів у 2016 році та срібною призеркою у 2019-му.