BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Запеклі бої за Гуляйполе та Степногірськ: Сили оборони стримують натиск ворога

  • 29.12.2025, 10:15
  • 340

Попри значну перевагу російських окупантів у живій силі та техніці, українські захисники продовжують утримувати частину населених пунктів під своїм контролем. Ситуація залишається критичною, проте ворог зазнає колосальних втрат у спробах реалізувати черговий «бліцкриг» до важливих політичних зустрічей

Фото: Букви
Фото: Букви

Наразі в Гуляйполі тривають запеклі вуличні бої, стверджують Сили Оборони Півдня України (Telegram)..

рф підрозділи змогли зайти в частину міста та намагаються закріпитися, використовуючи тактику масованих штурмів, авіаудари КАБами та безперервний артилерійський вогонь.

Проте місто не перебуває під повним контролем загарбників — значну його частину міцно утримують Сили оборони України, які не лише тримають позиції, а й здійснюють ефективні контратаки.

Лише за останню добу ворог втратив у Гуляйполі понад 300 осіб та 60 одиниць озброєння.

Схожа напружена ситуація спостерігається і в Степногірську.

рф війська намагаються прорватися головною дорогою, що веде до селища, але українські підрозділи чинять запеклий опір, зберігаючи контроль над частиною населеного пункту.

Поспішні заяви путіна та звіти герасимова про «взяття» цих територій є передчасними та маніпулятивними.

Така дезінформація російського керівництва має на меті створити ілюзію успіху на тлі майбутніх переговорів президентів України та США.

Реальний стан справ на полі бою демонструє, що російські штурмові групи наштовхуються на героїчний спротив і не здатні досягти поставлених цілей у визначені москвою терміни.