Чоловік з Львівщини задушив жінку через ревнощі: що відомо
- 21.11.2025, 15:45
- 433
У Дрогобичі 47-річний чоловік під час застілля задушив 39-річну дружину через ревнощі. Після вбивства він накрив тіло загиблої ковдрою і продовжив вживати алкоголь
За даними слідства, у ніч на 17 листопада у Дрогобичі подружжя вживало алкоголь. Під час застілля між ними стався конфлікт на ґрунті ревнощів. Чоловік пригадав, що раніше бачив дружину наодинці зі своїм другом.
Коли жінка лягла спати, чоловік почав її душити руками. Коли 39-річна потерпіла померла, накрив ковдрою і продовжив вживати алкоголь.
Лише через півтори доби він зателефонував у поліцію і, щоб приховати свою причетність, повідомив, що дружина напідпитку впала і не дихає.
47-річного винуватця затримали. Йому повідомили про підозру в умисному вбивстві. За клопотанням сторони обвинувачення йому обрано найсуворіший запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.