Зеленський тим часом прибув до Туреччини
- 19.11.2025, 11:30
- 391
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у складі делегації, яку очолює Президент України Володимир Зеленський, перебуває у Туреччині
Про це Андрій Єрмак повідомив у Телеграмі.
«Прибув до Туреччини у складі делегації на чолі з Президентом Володимиром Зеленським. Усі заплановані зустрічі відбуваються за графіком та в робочій атмосфері», — розповів Єрмак.
Він відзначив, що постійно перебуває на зв’язку з представниками адміністрації Дональда Трампа, зокрема зі спецпредставником Президента США Стівом Віткоффом. «Разом з американськими партнерами працюємо над припиненням російської агресії проти України та досягненням справедливого й сталого миру», — зазначив керівник ОП.
Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський сьогодні, 19 листопада, відвідає Туреччину з робочим візитом, де зустрінеться з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом. Обговорюватимуть зусилля щодо припинення війни, зокрема відновлення переговорного процесу.