Бейонсе вийшла на сцену у розкішній шубі від львівської дизайнерки (ФОТО)
- 27.05.2025, 19:45
- 695
Співачка Бейонсе з’явилася на сцені у вбранні від українського бренду Cultnaked, заснованого львів'янкою Мері Фуртас. Вона вже раніше обирала одяг українських брендів. Зокрема — Ruslan Baginskiy та Frolov
На нещодавньому концерті під час туру Cowboy Carter Бейонсе з’явилася у вбранні від бренду Cultnaked, засновницею якого є львів'янка Мері Фуртас.
Бейонсе вийшла у стильному ковбойському образі. Вона одягнула подовжений шкіряний жакет та підкреслила талію великою пряжкою. Також співачка обрала високі чоботи з бахромою і коричневий капелюх.
Головним акцентом у цьому була розкішна шуба зі штучного хутра від Cultnaked, що довершувала стилістику концерту.
Бренд Cultnaked у 2017 році заснувала львівська фотографиня Мері Фуртас. Одяг від цього бренду обирали й інші світові зірки — Кендалл і Кайлі Дженнер, Аріана Гранде, Марго Роббі та інші.