На роботу у МЗС прийняли кота Ранґо
У світі пішла мода «усиновлювати» тварин на державній роботі. Зробили це кілька днів тому і у міністерстві закордонних справ Литви
![Фото із соцмережі Х](https://wz.lviv.ua/img/360x200/8/kit-0a76c16f.jpg)
На подвір'ї цього відомства знайшли симпатичне кошеня. Не стали віддавати його до комунального зоопритулку — вирішили, що він надихатиме на плідну роботу відділ стратегічних комунікацій МЗС.
«У нас навіть мишей немає, але ж стратком — це про побудову стійкості, чи не так?» — написав про новосела керівник цього зовнішньополітичного відомства Ґабріелюс Ландсберґіс, син відомого правозахисника 90-х років. За словами Ландсберґіса-молодшого, котика назвали Ранґо, він отримав статус офіційного кота МЗС Литви.
Тварини знімають стреси в офісах багатьох державних і політичних лідерів світу. Нещодавно завів кота у своїй канцелярії мер Будапешта. Один із небагатьох, хто відмовляється тримати у своїй резиденції братів наших менших — експрезидент США, кандидат на нового главу Білого дому Дональд Трамп.