Передплата 2024 ВЗ

На саміті НАТО США оголосять про посилення ППО України

  • 06.07.2024, 12:30
  • 403

Представник адміністрації президента США Джо Байдена повідомив, що на саміті НАТО 9−11 липня у Вашингтоні Штати оголосять про нові кроки для посилення ППО та військових можливостей України

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

Про це повідомив представник адміністрації президента США Джо Байдена під час телефонного брифінгу.

«Наступного тижня ви побачите потужну демонстрацію підтримки України з боку США та союзників. Члени Альянсу вкотре підтвердять, що майбутнє України в НАТО та зроблять важливі нові заяви про те, як ми збільшуємо військову, політичну та фінансову підтримку України з боку НАТО», — розповів він.

«Сполучені Штати, крім того, оголосять нові кроки задля зміцнення ППО України та військових можливостей, щоби допомогти їй захищатися сьогодні, а також стримувати російську агресію в майбутньому», — додав американський представник.

Він уточнив, що ці заяви стануть «частиною мосту України» до членства в Північноатлантичному альянсі.

Також, за його словами, у четвер відбудеться засідання Ради НАТО-Україна, після якого президент США матиме спільний захід із президентом України і майже двома десятками союзників та партнерів, які підписали двосторонні угоди про безпеку з Україною.

Представник Білого дому також зазначив, що Вашингтонський саміт надішле путіну «потужний сигнал», що він не зможе пересилити коаліцію країн, які підтримують Україну.

Схожі новини