Передплата 2024 ВЗ

У Львові біля залізничного вокзалу запрацював Центр туристичної інформації, де можна оформити та придбати ЛеоКарт (ВІДЕО)

  • 21.06.2024, 18:30
  • 347

У Львові на пл. Двірцевій запрацював Центр туристичної інформації

Фото із сайту Львівської міської ради
Фото із сайту Львівської міської ради

Тут надаватимуть інформацію та консультації як туристам, так і внутрішньо переселеним людям. Окрім того, у приміщенні Центру відкрили новий пункт ЛеоКарт, де можна оформити персоналізовану та придбати загальну транспортну картку. Центр працюватиме щодня з 9:00 до 19:00 год без перерви.

«Від початку повномасштабної війни для сфери туризму з’явилися чимало викликів і галузь неабияк переосмислила свою діяльність. Це, зокрема, відображається і в роботі Центрів туристичної інформації. З початку повномасштабної війни ми почали працювати з наданням інформації для іноземних журналістів. Згодом наші послуги поширилися і на людей, які вимушено приїжджали до Львова та потребували якісної інформації в різних сферах. І ці послуги залишаються у Центрах.

Так, окрім звичної інформації про те, як добратися до центральної частини міста чи про актуальні події у Львові, тут можна дізнатися, які послуги для військових є в нашому місті, де можна отримати ту чи іншу волонтерську допомогу, про центри підтримки та місця тимчасового розміщення для вимушено переміщених людей. Загалом — різноманітну інформацію, що буде корисною для людей, які натрохи чи надовше приїхали до Львова", — зазначила Христина Лебедь.

Центр буде працюватиме щодня з 9.00 до 19.00.

«Ця локація є однією з найважливіших точок у місті щодо інформування та комунікації з гостями і мешканцями. Адже сьогодні основний потік людей до Львова, до інших міст України та світу проходить через наш залізничний вокзал», — наголосила Христина Лебедь.

Водночас для зручності гостей та львів'ян, в приміщенні Центру запрацював новий пункт ЛеоКарт. Тут за 10−15 хв можна оформити персоналізовану ЛеоКарт. Позачергою і без попереднього запису оформити транспортну картку зможуть учасники бойових дій та військовослужбовці, які отримали інвалідність внаслідок участі в бойових діях, ветерани АТО, а також внутрішньо переміщені особи. Гості міста — в порядку «живої черги». А мешканці громади — за попереднім записом.

«Для учасників бойових дій, ветеранів ми зробили можливість без попереднього запису, за 10−15 хвилин отримати ЛеоКарт. Мати картку важливо, кожна поїздка має бути облікованою, адже ми прямуємо до прозорої політики оплат в транспорті.

Інші категорії пільговиків також можуть тут оформити ЛеоКарт. Пункт працює також з 9.00 до 19.00 сім днів на тиждень. Тож відтепер мешканці громади, які не встигають оформити картки в інших наших пунктах в робочі дні, можуть зробити це тут і у вихідний день. Для цього необхідно попередньо записатися за номером гарячої лінії 0800 303 007 на зручний час та прийти і оформити свою картку. Гості міста можуть робити це в порядку «живої черги». Наголошую: ветерани, учасники бойових дій можуть оформити ЛеоКарт в будь-який робочий час без черги", — зазначив керівник ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

Окрім того, у цьому пункті можна також придбати і ЛеоКарт «для всіх» та їздити в громадському транспорті за найнижчим тарифом — 13 грн/поїздка. Також тут можна поповнити баланс транспортної картки.

До слова, також у Львові діє інформаційний центр Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, та Туристично-інформаційний центр у будівлі Ратуші.

Пункти прийому документів/видачі ЛеоКарт працюють також у:

  • Центрі обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10;
  • ЦНАПі на просп. Червоної Калини, 72а;
  • ЛКП «Господар» на вул. Пасічній, 49б;
  • Шевченківській РА на вул. Липинського, 11;
  • ЦНАПі на вул. Виговського, 32.

Схожі новини