Передплата 2024 ВЗ

У львівській бібліотеці відкрилась виставка фотокнижок

  • 08.04.2024, 22:07
  • 410

У Мистецькій бібліотеці у Львові відкрилась виставка фотобуків з короткого списку міжнародного конкурсу Dummy Award за 2023 рік

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Цю виставку вже побачили на фотофестивалях та ярмарках, у музеях та в галереях у понад 20 містах по цілому світу: Токіо, Дублін, Анкара, Париж, Берлін, Лондон, Кельн, Нью-Делі, Стамбул, Кіото, Рим тощо. Львів став останньою зупинкою у світовому турі фотовиставки Dummy Award 2023.

Dummy Award — це міжнародний конкурс на найкращий неопублікований макет фотокниги року, у якому з 2010 року беруть участь фотографи з усього світу. За цей період було надіслано більш ніж тисячу макетів фотокниг з усього світу; сотні книг, які увійшли до короткого списку, були представлені на міжнародних виставках на різноманітних фотоподіях, фестивалях і виставкових майданчиках.

На конкурс подалося 10 учасників з України. До короткого списку Dummy Award 2023 увійшли три фотокниги українців: «Photography Firmly Enters the Everyday» Анни Пилип’юк та Володимира Шипотілникова, «100 days of war» Ігоря Чекачкова та «Loss» Катерини Мотильової. До п’ятірки переможців увійшло дві з трьох цих книжок — робота Анни Пилип’юк і Володимира Шипотілникова та робота Ігоря Чекачкова.

Усі 50 книжок з короткого списку включно з книжками-переможницями можна погортати на виставці у Мистецькій бібліотеці (вул. Шота Руставелі, 8) до 18 квітня з 11:30 до 20:00 щодня, окрім понеділка. Вхід вільний.

Виставка організована в партнерстві з Kassel Fotobook Festival та видавництвом ist publishing, що висвітлює інноваційні та креативні практики у сфері фотокниг.

Схожі новини