ЗСУ контролюють ситуацію у Кринках, — речниця
- 22.02.2024, 19:20
- 461
Сили оборони України продовжують тримати позиції в Кринках Херсонської області
![Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ](https://wz.lviv.ua/img/360x200/1/img1633-bc70c078.jpg)
Про це повідомила спікер Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.
«Ситуація справді непроста, але контрольована. Контролюється вона зусиллями Сил оборони. Всім зрозуміло, що тримати плацдарм у таких умовах надзвичайно складно, але все ж таки ми його тримаємо», — заявила вона в ефірі телемарафону.
Щодо заяви міністра оборони рф шойгу про те, що Кринки нібито зачищені, Гуменюк припустила, що текст підготували заздалегідь.
«Брехлива заява шойгу — всім очевидно, що вона була порожньою заготовкою, яку вони підготували після потужних штурмів у неділю. Але успіху не досягли, доповісти не встигли, роздрукували те, що було заготовлено, і понеслося світом. Але в результаті ми всім продемонстрували, що продовжуємо тримати плацдарм і відбивати штурми ворога. Інакше кого вони сьогодні штурмували, самі себе?» — пояснила вона.