Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Компанія Weatherford увійшла до списку спонсорів війни

  • 15.02.2024, 18:30
  • 438

Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло ірландсько-американську компанію Weatherford International до списку міжнародних спонсорів війни за співпрацю з росією. Компанія продовжує працювати в рф, платити там податки та забезпечувати технологічні можливості країни-агресора у нафтовій галузі

Фото: Букви
Фото: Букви

Про це повідомляє НАЗК на своєму сайті. Weatherford спеціалізується на виробництві та постачанні нафтовидобувного обладнання та наданні сервісних послуг нафтогазовим підприємствам.

У росії Weatherford представлена ​​через ТОВ Везерфорд Холдінгз (Рус), ТОВ Везерфорд та ТОВ Везерфорт Бізнес Сервіс. У 2022 році вони разом сплатили податки до бюджету агресора більш як на 15 млн доларів.

Серед партнерів Weatherford у росії - нафтова компанія Роснефть, яка є основним замовником її послуг.

Компанія також продовжує бути активним учасником імпортно-експортних операцій з рф. У період з 24 лютого 2022 року до 31 грудня 2023 року, вона імпортувала товарів до росії майже на 1,5 млн доларів. Серед них матеріали та запчастини для нафтогазової промисловості.

Компанія Weatherford пообіцяла виконувати договірні зобовʼязання з урахуванням міжнародних санкцій. Вона перебудувала канали постачання обладнання після накладення санкцій на рф, замінивши постачальників на російських або на інші іноземні компанії.

НАЗК зазначає, що це демонструє не тільки економічну та технологічну підтримку агресора компанією, але й ідеологічну.

Схожі новини