На Харківщині внаслідок вечірнього російського удару загинула жінка
- 18.01.2024, 09:00
- 517
Окупанти увечері 17 січня завдали двох ударів по Чугуєву в Харківській області. Загинула жінка, яка була операторкою котельні
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Очільник ОВА не вказує вік жінки. Відомо, що вона працювала операторкою котельні. Також медики на місці надали допомогу ще одному постраждалому.
Інформація про удар з’явилася близько 23-ї години — майже через пів години після оголошення тривоги. Синєгубов повідомив про пошкодження закладу освіти.
Профільні служби продовжують огляд місць влучань.
Нагадаємо, російські окупанти 17 січня також обстріляли місто Куп’янськ та село Малий Бурлук Куп’янського району Харківської області. Під час огляду місця влучання поліціянти виявили тіло жінки.
Крім того, поранень зазнали двоє дітей: 10-річному хлопчику ампутували ногу, а 13-річна дівчинка перебуває у лікарні з уламковими пораненнями тулуба.