Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Воїни ГУР здійснили рейд на російські позиції на Бєлгородщині

  • 05.01.2024, 14:20
  • 474

Воїни ГУР МО здійснили спецоперацію у Бєлгородській області рф через почастішання випадків диверсій з боку росіян, а також заради захисту цивільних українців, які проживають у прикордонні

Фото: ТСН
Фото: ТСН

Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони.

Згідно з розвідданими, на російських позиціях у Грайворонському районі Бєлгородської області вище керівництво армії рф запланувало перевірку через невдоволення й скарги тамтешнього особового складу на погані умови служби.

«Перед приїздом московських „ревізорів“ рядові загарбники заметушились — стали проводити активні інженерні роботи. Щоб завдати ворогу втрат та погіршити його морально-психологічний стан, спецпризначенці спланували та здійснили спецоперацію», — кажуть у ГУР.

Для цього українські розвідники замінували єдину дорогу, якою пересувались загарбники на вказаній ділянці, а також атакували російський взводний опорний пункт.

«Унаслідок вогневого нальоту із застосуванням стрілецької зброї та мінометів, а також підриву на українських мінах ворог зазнав втрат. Кількість ліквідованих та поранених окупантів уточнюється», — йдеться в повідомленні.

Схожі новини