На Львівщині за крадіжку з будинку мешканець Закарпатської області до судового вироку перебуває під вартою
- 27.11.2023, 14:45
- 454
У селі П’ятничани, 24 листопада, близько 15.00, 30-річний мешканець Закарпатської області проник у чужий житловий будинок та вкрав гроші з сумки, яка лежала на видному місці
![Крадій. Фото: Поліція Львівської області](https://wz.lviv.ua/img/360x200/3/kr-2eff3498.jpg)
Тим часом господиня, яка перебувала на подвір'ї, побачила у хаті незнайомця, повідомила про це у поліцію. Правоохоронці разом з господарями затримали зловмисника.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили йому про підозру. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - до восьми років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває, за рішенням суду підозрюваний перебуває під вартою.