Передплата 2024 «Добре здоров’я»

У Селисько попрощалися з Петром Бурбаном

32-річний чоловік загинув на роботі під час нічної атаки дронів по Львову

У селі Селисько, що у Пустомитівському районі, поховали 32-річного Петра Бурбана, який загинув у вівторок, 19 вересня, під час атаки дронів по Львову. Попрощатися з Петром прийшло дуже багато людей: колеги по роботі, друзі, родина…

Петро Бурбан народився та мешкав з родиною у селі Городиславичі (Пустомитівський район). У батьків — четверо дітей (три брати і сестра). Сім'я не була заможною. Петро навчався у технікумі на газозварювальника, але за спеціальністю не працював. Більшість часу працював в охороні.

Коли Петро одружився з Наталею, то мешкав зі своєю сім'єю у селі Селисько (Пустомитівський район). Також родина мешкала і у Львові. У подружжя — троє дітей: Василині 7 років, Михайлові 5 років, Іванові - 2,5 років. Як розповідають односельчани, родина живе скромно і справді потребує допомоги.

Староста села Городиславичі, пані Меланія, розповіла журналістці «ВЗ»: «Петро не був на фронті, він раніше працював на охороні у Пустомитівському військкоматі. Але звільнився і два тижні шукав роботу. Селищна рада, аби підтримати родину, виділила їм матеріальну допомогу. Нарешті Петро знайшов роботу охоронцем на львівських складах. Був радий, що є робота. Це була його перша робоча зміна, коли він загинув…».

А тим часом…

Охочі допомогти родині Петра Бурбана можуть зробити це за реквізитами:

Установа банку: філія Львівське обласне управління АТ «Ощадбанк»

МФО: 325 796

Код отримувача: 3 029 806 663

Номер карткового рахунку: UA223257960000026202510355117

Отримувач: Петрів Наталія Євгенівна (дружина)

Схожі новини