Ворог у Бахмуті, як у пастці: ЗСУ просунулись на південному фланзі міста на понад 1 км, — Маляр

  • 08.07.2023, 09:30
  • 602

ЗСУ просуваються на флангах Бахмута і перемелюють ворога на півдні - співвідношення втрат у армії рф більше у більше, як п’ять разів

Ганна Маляр. Фото умовне
Ганна Маляр. Фото умовне

Про це розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

«У самому Бахмуті ворог фактично у пастці. Наші війська максимально ускладнили пересування ворога та унеможливили вихід. Тривають обстріли з обох сторін», — додала вона.

Також Маляр зазначила, що на східному фронті окупанти продовжують наступ на Авдіївському, Мар‘їнському, Куп‘янському, Лиманському, Сватівському напрямках. Війська рф безрезультатно намагаються прорвати українську оборону. Скрізь тривають гарячі бої без зміни положень.

На південному фронті Сили оборони України продовжують наступальні дії на Мелітопольському та Бердянському напрямках. Тривають бої. Українські захисники закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

«Крім того, наші оборонці фактично перемолочують там зараз техніку та озброєння ворога, знищують склади зброї, вражають місця компактного знаходження російських військових — відчутно зменшуючи таким чином наступальні та оборонні спроможності ворога», — написала Маляр.

Вона додала, що через значні втрати росіян у живій силі на південному фронті деякі підрозділи окупантів відмовляються від участі у бойових діях.

«Співвідношення безповоротних втрат на Півдні — 1 до 5,3. Тобто у ворога на Півдні гине у 5,3 раза більше військовослужбовців, ніж у нас», — заявила заступниця міністра.

Схожі новини