Олівець Гітлера продадуть на британському аукціоні

  • 31.05.2023, 20:15
  • 1 119

У британському Белфасті на аукціон виставили срібний олівець, який Єва Браун нібито подарувала Адольфу Гітлеру на честь його 52-річчя 20 квітня 1941 року

Гітлер. Фото з мережі
Гітлер. Фото з мережі

Про це пише The Guardian.

Зазначається, що артефакт з написом німецькою мовою, якою вигравіювано ініціали нацистського диктатора «AH» (Adolf Hitler) і напис з ім'ям його дружини «Eva» піде «з молотка» на аукціоні 6 червня в Белфасті.

«Більшість харизми Гітлера була наслідком його ретельно вибудованої ідентичності як батька німецької нації, який відмовився від особистих зв’язків на користь держави. Цей знак кохання у вигляді персоналізованого олівця від Єви в день його народження допомагає розкрити обман, що ховається за публічним фасадом», — заявив керуючий аукціонним будинком Bloomfield Карл Беннетт.

Олівець, що колись належав лідеру Третього Рейху, оцінюється у 60−99 тисяч доларів. Очікується, що до нього виявлять інтерес колекціонери з усього світу.

Також учасники аукціону зможуть придбати оригінальну фотографію Гітлера з автографом, його кришталеві келихи для шампанського та багато інших мілітарних артефактів.

Серед інших лотів — рідкісне рукописне помилування королеви Вікторії, видане в 1869 для ірландських повстанців, засуджених за державну зраду.

Схожі новини