75% тіла в опіках: неповнолітній американець постраждав під час виконання челенджу у TikTok

  • 01.05.2023, 20:15
  • 750

У США 16-річний підліток побачив челендж у TikTok, згідно із яким треба розпилити аерозоль із фарбою на увімкнену запальничку. Однак під час виконання балончик вибухнув, а підліток отримав опіки 75% тіла

Фото GoFundMe
Фото GoFundMe

Постраждалий — Мейсон Дарк із Північної Кароліни. Після вибуху балончика тіло хлопця охопило полум’я. Для того, щоб загасити вогонь, він стрибнув у річку, та все ж зазнав серйозних травм.

Підлітка шпиталізували в опіковий центр Університету Капел-Гілл.

За даними лікарів, більшість тіла Мейсона Дарка вражена опіками третього ступеня. Йому зробили операцію.

Як розповіла мати хлопчика, Холлі Дарк, її сина було неможливо впізнати. Вона пригадала, як вони почули сильний вибух, після чого вибіг хлопець і став знімати свою сорочку.

Рідні хлопця розпочали збір коштів на медичні рахунки та інші витрати, необхідні для одужання. Їм вже вдалося зібрати 39 тисяч доларів.

Його мати додала, що через те, що її син стрибнув у річку, ризик інфікування — високий. Підліток пробуде в опіковому відділенні пів року, а далі його чекає довгий шлях одужання.

Бабуся постраждалого, Хейді Сімпсон, додала, що онук грав у футбол, займався бігом і з нетерпінням чекав на отримання водійських прав.

Наразі хлопець перебуває під дією седативних препаратів через сильний біль.

Схожі новини