Передплата 2024 ВЗ

Західні танки вже в Україні, — Резніков

  • 01.05.2023, 18:15
  • 757

На озброєння в Україні вже стали надані західними партнерами танки «Леопард» та «Челленджер», а також низка видів бойових броньованих машин.

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

«Точно є „Леопарди“, і точно є „Челленджери“. Вони вже є. Мало того, вони не просто є, а наші екіпажі відбули відповідні навчання, підготовку. Мав честь бути у підрозділах і спілкуватися із нашими хлопцями, які мали це навчання, навіть мав честь покерувати цією технікою з дозволу екіпажу. Вони всі задоволені», — зазначив Резніков.

За його словами, ці танки — важкі машини, але легкі в управлінні.

Також міністр наголосив, що на озброєння стали не тільки танки, а на підкріплення цих підрозділів надійшли бойові машини «Бредлі», «Мардери», «Страйкери» і легша техніка, як «Хамві» (HMMWV), «Кугуари», канадські «Рошелі» та інші.

«Розкажу таку історію, коли спитав хлопців, які опанували «Челенджери», це наші десантники героїчні. Кажу: «Хлопці, як?». Вони кажуть: «Клас». Кажу: «А можете порівняти, можливо, «Жигулі» і «Мерседес», це така різниця?» Така коротенька пауза: «Ні, пане міністре, це навіть не «Мерседес» — це «Роллс-ройс», — розповів Резніков.

Схожі новини