Чому путіну потрібна перемога у Бахмуті: пояснення аналітиків

  • 18.04.2023, 12:45
  • 457

Президенту росії володимиру путіну необхідна «негайна перемога у Бахмуті», тому він знову звернувся за допомогою до очільника ПВК «Вагнер» євгена пригожина

Фото умовне із мережі
Фото умовне із мережі

Ймовірно, пригожин знову отримує прихильність кремля.

Наразі невідомо, наскільки путін прихильний до очільника «вагнерівців», однак він зупинив намагання міноборони росії простояти ПВК «Вагнер», коли відомство відмовилося надавати найманцям боєприпаси та озброєння.

Також видання The New York Times, базуючись на документах Пентагону, повідомило, що путін особисто намагався вирішити суперечку між ПВК «Вагнер» і російським міноборони, організувавши зустріч між главою міноборони рф сергієм шойгу та пригожиним 22 лютого.

Фахівці зробили висновок, що путін вирішив повернутися до найманців пригожина після того, як регулярні війська росії не зуміли повністю захопити Донеччину та Луганщину до 1 квітня 2023 року.

Тому очільник кремля й призначає до командування тих, хто пов’язаний з «вагнерівцями», зокрема — командувача повітряно-десантних військ генерал-полковника Михайла Теплінського.

«Якщо це правда, то це свідчить про те, що путін вважає пріоритетом вирішальну перемогу принаймні у Бахмуті», — зазначили експерти.

Вони додали, що путіну необхідна негайна перемога у Бахмуті напередодні 9 травня або напередодні його пресконференції, яка, згідно із чутками, повинна відбутися у червні, аби утвердити свій авторитет серед внутрішньої аудиторії.

Схожі новини