Передплата 2024 «Добрий господар»

Видавництво «Віхола» припиняє співпрацю зі Спартаком Субботою

  • 13.04.2023, 18:15
  • 2 102

Видавництво «Віхола», яке видало першу книгу «психотерапевта» та колишнього співведучого YouTube-проєкту «Подкаст-терапія» Спартака Субботи, припиняє співпрацю з автором

Спартак Суббота. Фото з відкритих джерел
Спартак Суббота. Фото з відкритих джерел

Про це повідомили на сторінці видавництва у Facebook.

Як розповіли у видавництві, тираж книги «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» кілька разів додруковували через високий попит на неї.

«Друзі, ми прийняли рішення не продовжувати співпрацю зі Спартаком Субботою. Ми не додруковуватимемо нові тиражі книжки „Припини це“, а також не будемо видавати нову книжку автора. Наразі ми працюємо над тим, аби владнати усі технічні та юридичні аспекти припинення нашої співпраці. Дякуємо за ваші коментарі, запитання та слова підтримки», — йдеться в офіційному повідомленні видавництва.

Нагадаємо, 11 квітня онлайн-медіа «Свідомі» опублікувало розслідування про одного з найвідоміших психологів України Спартака Субботу.

У ньому йдеться про те, що Суббота видавав себе за кандидата наук ще до захисту дисертації, брехав про регалії психіатра та лікаря-психолога.

Пізніше Спартак Суббота записав відеореакцію на розслідування, в якому зазначив що це «якісь неправильні висновки».

Партнер Спартака Субботи, актор Євген Янович після гучного розслідування оголосив про закриття спільного YouTube-проєкту «Подкаст терапія».


Джерело: Видавництво "Віхола"

Схожі новини