Колишній воїн-розвідник готується пробігти із протезом Лондонський марафон

  • 12.04.2023, 09:00
  • 483

Роман Кашпур, ще за часів АТО підірвався на міні і залишився без ноги. Проте щойно став на протез, почав досягати здавалося б, нездоланних вершин. Воїн два роки поспіль посідав перші місця в Іграх героїв, а згодом, у Харкові, встановив рекорд України, протягнувши 16 тонний літак!

Спортом Роман захопився після поранення на передовій. Він добровольцем пішов на фронт ще під час АТО. Потім підписав контракт зі Збройними силами і став розвідником. А у 2019-му під Марʼїнкою воїн підірвався на міні. І зостався без кінцівки. Та не занепав духом.

А далі було широкомасштабне вторгнення. 24 лютого Роман евакуював родину з Харкова до Хмільника. А сам повернувся назад. Боронити місто.

“Перших півтора місяці це була активна фаза моєї участі. Безпосередньо, на нулі. На передовій. Потім - сіра зона, потім у штурмі…. Командир набрав людей. У підрозділі побільшав склад і з ними потрібно було працювати. Людей потрібно було навчати”. – розповідає воїн.

Коли ворога вигнали з Харківщини, воїн вирішив повернутися у спорт. І втілити у життя ще одну мрію. Роман на протезі готується бігти Лондонський марафон. Розслаблятися герой собі не дозволяє.

Схожі новини