Передплата 2024 ВЗ

Час для нас має вирішальне значення, — Резніков

  • 10.04.2023, 18:35
  • 656

російський наступ в Україні зазнає невдач

Олексій Резніков. Фото із мережі
Олексій Резніков. Фото із мережі

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков.

«Час для нас має вирішальне значення під час підготовки до контрнаступу. Більше того — цей час працює на нашу користь, тому що, як ми бачимо, що далі, то більше прискорюються центробіжні процеси всередині російського режиму», — зазначив очільник Міноборони.

Він наголосив, що російський наступ повільний та зазнає невдачі.

«Вони багато разів змінювали дати виконання цього плану наступу, і після визначення нової дати цього досягти все одно не вдається. Це означає, що вони програють психологічно. І там втрачають не лише живу силу, а й техніку та боєприпаси», — додав міністр.

Також, за даними української розвідки, керівництво російського режиму готове мобілізувати та пожертвувати навіть три мільйони людей.

Резніков також заявив, що цю війну взагалі не вдасться «заморозити» жодними «переговорами».

Він заперечив критику деяких західних ЗМІ щодо категоричного наміру військово-політичного керівництва продовжувати оборону Бахмуту, оскільки втрати ЗСУ там можуть навіть вплинути на здатність України розпочати контрнаступ.

Міністр наголосив, що російські втрати там незрівнянно більші і просто «колосальні». За словами Резнікова, Бахмут дозволяє «нам меншими силами стримувати там значно більші сили противника, паралельно знищуючи, перемелюючи його наступальні ресурси та потенціал».

«Це дуже важливо у контексті всього театру воєнних дій. росіяни цю тактику „повзучого“ наступу там застосовують уже понад півроку і зазнають колосальних втрат. Це означає, що якби не ті втрати, то весь свій потенціал на іншій оборонній лінії чи передовій вони могли б використовувати проти нас. У якомусь менш укріпленому та захищеному місці. І тепер щодня ми завдаємо їм величезної шкоди і утримуємо, по суті, під замком», — пояснив міністр оборони.


Джерело: ELTA

Схожі новини