Гороскоп з 27 березня по 2 квітня 2023 року

  • 27.03.2023, 07:00
  • 1 253

Гороскоп на тиждень

ОВЕН.

У вашому житті почнеться біла смуга. Позна­йомитеся з дуже цікавими людьми, можливо, отримаєте довгоочікуване підвищення на роботі. Го­ловне, не квапте події! Намагайтеся бути м’якшими у спілкуванні з дітьми. Вони переживають непростий пе­ріод, і їм потрібна ваша участь, а не критика.

ТЕЛЕЦЬ.

Завжди теплі стосунки з колегами у найближ­чі два дні можуть зіпсуватися. Перший крок до примирення повинні зробити ви. Будьте обережні у фі­нансових операціях. Зараз не рекомендується здій­снювати операції купівлі-продажу. Взагалі, гроші на­разі краще збирати, а не витрачати.

БЛИЗНЮКИ.

Перед близькими людьми постанете у зовсім новому світлі. Вас важко буде впізнати — за­вжди теплу і привітну особу. Надлишок агресії бажано компенсувати активним відпочинком. Початок тижня може ознаменуватися приємною зустріччю з друзями, з якими ви давно не бачилися.

РАК.

Вам доведеться швидко приймати рішення. Часу на роздуми не буде. Прислухайтеся до свого серця. Вільним Ракам бажано терміново онови­ти гардероб. Десь поблизу ходить ваша доля, і ви по­винні виглядати неперевершено.

ЛЕВ.

Поринете у своє особисте життя. Не будете по­мічати нічого навколо, забудете про друзів, від­сунете на другий план робочі завдання. Гарний настрій спонукає вас на нові ідеї. Можливо, ви, нарешті, дозрієте для того, щоб зробити хобі справою усього життя.

ДІВА.

Якщо раніше начальство у вас не вірило, то за­раз у боса є шанс змінити свою думку. Ви бу­дете на висоті! Навіть самі здивуєтеся своїй працез­датності і кмітливості! Натомість друзі вас можуть критикувати. Не треба злитися на них, пропустіть усе повз вуха.

ТЕРЕЗИ.

На вас чекає невеликий перепочинок після три­валої і старанної роботи. Пристрасті в особис­тому житті і на роботі стихнуть, а ви зможете гарно відпочити. На вівторок і четвер призначайте важливі зустрічі, співбесіди, наради. Є шанс, що у вас усе ви­йде.

СКОРПІОН.

У вашому житті все буде настільки добре, що ви захочете розповісти про це всьому світу. Однак не треба ділитися подробицями з усіма. Цей тиждень бажано провести тільки з близькими людь­ми. Від спілкування з ними ви зарядитесь позитив­ною енергією.

СТРІЛЕЦЬ.

Протягом найближчих двох днів вам слід бути напоготові, адже в будь-який момент можете потрапити в незручну ситуацію. Особливо небезпеч­ним виявиться 29 березня. На початку квітня настане сприятливий період, який обіцяє вам багато приємних і, що важливо, корисних знайомств.

КОЗЕРІГ.

Жага пригод змусить вас щось змінити у своє­му житті. Може, ви підете у відпустку, а може, зміните місце проживання. У вас буде спокуса сісти на дієту. Не робіть цього! Зайву вагу скинути буде склад­но. І цим лише нашкодите здоров’ю.

ВОДОЛІЙ.

Вам важливо прислухатися до власного тіла. За появи будь-яких симптомів або тривожних дзві­ночків звертайтеся до лікаря. У вашому оточенні мо­жуть з’явитися люди, які шукають вигоду і ставляться до вас нещиро. Намагайтеся уважно придивлятися до всіх нових знайомих.

РИБИ.

Одружених Риб доля буде випробовувати на міцність. У стосунках з коханою людиною може настати криза. Важлива дата — 28 березня. Цього дня все вирішиться. Тим, хто шукає роботу, усміхнеться фортуна. На початку квітня поліпшиться фінансова си­туація.

Схожі новини