Хвороба забрала життя відомого тележурналіста Володимира Палиги

  • 21.03.2023, 11:15
  • 684

Помер відомий львівський тележурналіст та ведучий, колишній гендиректор Львівської ОДТРК Володимир Палига

Володимир Палига. Фото з Фейсбуку
Володимир Палига. Фото з Фейсбуку

Про це повідомила його донька Ірина Палига у facebook.

«Тато… він довго і мужньо боровся зі своєю хворобою. Ми всі разом боролись і навіть виграли трохи часу… Не можу добрати слів, їх нема. Сьогодні тебе не стало…», — написала Ірина Палига.

Парастас відбудеться сьогодні в 19:00, в капличці храму святих Володимира і Ольги (м.Львів, вул. Симоненка, 5).

Чин похорону — завтра. Поховають Володимира Палигу в смт. Красне, Золочівського р-ну (колишній Буський р-н).

Нагадаємо, що Палига Володимир Зіновійович, народився 2 липня 1962 року у місті Буськ Львівської області.

Його трудова діяльність розпочалась у 1984 році. Працював у Жмеринській міськрайонній газеті «Нові горизонти», Вінницькій обласній газеті «Вінницька правда», «Вінниччина» на посаді завідуючого відділу, відповідального секретаря, очолював пресслужбу Вінницької міської ради, пізніше працював редактором Вінницької облдержтелерадіокомпанії.

У 2001 р. перейшов у Львівську облтелерадіокомпанію на посаду редактора відділу інформації. У 2002 році працював керівником пресслужби Львівської облдержадміністрації. Після повернення на Львівське телебачення — завідуючим відділу інформаційних програм, директором дирекції молодіжних, дитячих та розважальних програм.

З 2007 року очолював дирекцію інформаційних, спортивних, ранкових та вечірніх програм. Створені ним авторські програми «Євроінтеграція», «Запитай у влади» відзначались професійністю, проблемністю, гостротою й актуальністю. Окрім того, він був автором та ведучим програм «Вже ранок», «Слово депутата», «Євро 2012», «Вибори 2010».

У грудні 2010 року був призначений гендиректором Львівської ОДТРК, до цього — обіймав посаду виконувача обов’язків гендиректора.

За сумлінну працю його неодноразово нагороджували, зокрема Почесними грамотами та відзнаками Вінницької облдержадміністрації, Вінницької міської ради, Львівської облдержадміністрації, Львівської міської ради, Відзнакою ІІІ ступеня Держкомтелерадіо України, Відзнакою МО України — медаллю «За сприяння збройним силам України, Почесною відзнакою НСЖУ — медаллю «Журналістська гідність».

Схожі новини