Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

У Львові суд виніс вирок чоловіку, який зґвалтував, пограбував та жорстоко вбив дівчину у лісопосадці поблизу Львова

  • 20.03.2023, 11:15
  • 1 260

Вбивство сталося на початку січня 2016 року, однак вирок винесли лише 13 березня 2023 року

Ілюстративне фото: Freepik
Ілюстративне фото: Freepik

LVIV.MEDIA повідомляє про скоєне з матеріалів справи № 450/2132/16-к.: «обвинувачений із потерпілою познайомився в одному із закладів у центрі Львова. За словами чоловіка, він відпочивав у кафе разом зі своїм другом, коли до їхнього столика підійшла дівчина та попросила сигарету. Вони дали їй сигарету та запропонували випити вина, на що вона погодилася і присіла до них за стіл. За словами чоловіка, дівчина їхала автостопом до Києва, пізніше чоловік із другом та потерпілою поїхали на таксі у ще один заклад, після якого обвинувачений із дівчиною лише у двох поїхали по об'їзній та вийшли біля заправки, заходили у кафе».

За словами таксиста, який підвозив чоловіків і потерпілу та виступив свідком у справі, у таксі вони сіли на пр. Шевченка, замовлення було до Галицького перехрестя.

«Після того, як обвинувачений залишився сам із дівчиною, вони йшли уздовж траси. Зловмисник завів дівчину у лісовий масив Борщівського лісництва поблизу автодороги Київ — Чоп неподалік АЗС „Укрнафта“», — йдеться у справі.

«Він вдарив дівчину, вкрав у неї банківську картку, повалив на землю та використавши її безпорадний стан зґвалтував. Відразу після вчиненого, зловмисник, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та бажаючи приховати свій злочин, почав здушувати пальцями своїх рук шию потерпілої, від чого вона втратила свідомість. Далі обвинувачений взяв невстановлений предмет та повторно зґвалтував дівчину. Потерпіла отримала численні розриви та крововиливи, які призвели до травматичного шоку та смерті».

Як пояснив обвинувачений у судовому засіданні, він запропонував дівчині статевий акт, на що вона не погодилася, відтак він її зґвалтував.

«Вона не кричала, сказала, що поскаржиться в поліцію. Тоді він спочатку її придушив, а потім взяв палку та став наносити нею удари в район її живота. Ознак її життя не було. Він забрав з її сумки 2 телефони та банківську картку. Потім поїхав до Львова на вул. Чорновола», — йдеться у судовому вироку з пояснень чоловіка.

Схожі новини