Передплата 2024 ВЗ

Гороскоп з 13 по 19 березня 2023 року

  • 13.03.2023, 07:00
  • 3 297

Гороскоп на тиждень

ОВЕН.

Виявляйте самостійність і незалежність. У се­редині тижня відмовтеся від великих покупок. У п’ятницю можливе романтичне знайомство. Суботу і неділю присвятіть домашнім справам, прибиранню. А вечір проведіть у родинному колі. Сприятливі дні: 17, 18 березня. Несприятливі дні: 16 березня.

ТЕЛЕЦЬ.

Відчуватимете невпевненість у собі на почат­ку тижня — не турбуйтеся, зараз бажано усаміт­нитися. Незабаром до вас повернуться сили і бажан­ня звернути гори. У неділю обов’язково зустріньтеся з родичами. Сприятливі дні: 13, 14 березня. Неспри­ятливі дні: 18 березня.

БЛИЗНЮКИ.

Тиждень почнеться зі сюрпризів, будьте го­тові до змін. Зі середи будьте обережні і му­дрі, особливо з’ясовуючи стосунки в роди­ні. Вихідні - чудовий час для спілкування і поїздок. У неділю займіться покупками для власної оселі. Сприятливі дні: 13, 15 березня. Несприятливі дні: 14 березня.

РАК.

Не зупиняйтеся на досягнутому — намагайте­ся постійно йти вперед. На вас чекають великі зміни у житті. У середині тижня вам повернуть забутий борг. У п’ятницю довіртеся інтуїції у вирішенні сімей­них проблем. У неділю займіться оформленням влас­ного житла. Сприятливі дні: 13 березня. Несприят­ливі дні: 14 березня.

ЛЕВ.

Приступайте до реалізації найзухваліших планів. Виявіть рішучість, бо коли забаритеся, не встиг­нете здійснити того, що задумали. Водночас необхідно чуйно реагувати на настрій оточення. У неділю бажано не виходити на люди. Краще побудьте вдома і розбе­ріться зі своїми бажаннями. Сприятливі дні: 13, 17 бе­резня. Несприятливі дні: 19 березня.

ДІВА.

Намагайтеся реально оцінювати свої можли­вості, чітко розставте пріоритети. Основний час доведеться присвятити роботі, але вільні вечори намагайтеся проводити зі сім'єю. А ось у неділю за­просіть у гості друзів. Сприятливі дні: 13, 15 березня. Несприятливі дні: 19 березня.

ТЕРЕЗИ.

Прислухайтеся до порад рідних, вони допомо­жуть уникнути сварок з чоловіком/дружиною. Зараз чудовий час для занять спортом, можна сісти на дієту. У п’ятницю приготуйтеся до додаткових витрат. У неділю більше довіряйте інтуїції. Сприятливі дні: 15, 17 березня. Несприятливі дні: 14 березня.

СКОРПІОН.

Щоб домогтися свого, доведеться старанно працювати. Будьте активнішими, і удача не зму­сить на себе чекати. Чим більше сил витратите зараз, тим відчутнішою буде віддача. Наприкінці тижня, щоб уникнути конфліктів у сім'ї, стежте за своїми словами. Сприятливі дні: 14, 19 березня. Несприятливі дні: 13 березня.

СТРІЛЕЦЬ.

Вами заволодіє любов. Але незабаром почут­тя зроблять вас залежними від предмета при­страсті. Постарайтеся не піддаватися цьому. У се­редині тижня навалиться багато роботи. Але сил буде достатньо, щоб усе зробити з легкістю і у потрібний вам термін. Сприятливі дні: 13, 17 березня. Неспри­ятливі дні: 19 березня.

КОЗЕРІГ.

Робота зажадає великих душевних витрат. Не забувайте про себе — у середині тижня порадуй­те себе приємними покупками. А у вихідні доведеться зайнятися сімейними питаннями — більше спілкуйтеся з дітьми, відвідайте батьків. Сприятливі дні: 17, 19 бе­резня. Несприятливі дні: 16 березня.

ВОДОЛІЙ.

Сміливо реалізуйте на роботі свій творчий по­тенціал — вас неодмінно оцінять. Під час фінансо­вих труднощів шукайте підтримки у батьків, навіть якщо раніше на неї не розраховували. Наприкінці тижня пре­красний час для романтичного знайомства. Сприятли­ві дні: 13, 16 березня. Несприятливі дні: 14 березня.

РИБИ.

Вірте у себе! Будьте активні і завзяті. Робіть усе, коли добре обґрунтували і обміркували, не на­магайтеся отримати все і відразу. Рідні допоможуть відновити душевний спокій. У поїздки без великої по­треби не вирушайте, а у вихідні краще побудьте вдо­ма. Сприятливі дні: 14, 19 березня. Несприятливі дні: 17 березня.

Схожі новини