Передплата 2024 «Добра кухня»

На кордоні зі Словаччиною затримали 9 українців та одного росіянина

  • 06.03.2023, 16:02
  • 721

Впродовж минулої доби військовослужбовці Чопського загону припинили спроби незаконного перетину державного кордону двома групами громадян України, а також затримали у прикордонні чоловіка без документів, який назвався громадянином російської федерації

Одну з груп, за інформацією співробітників оперативно-розшукового підрозділу загону, затримали увечері 5 березня поблизу населеного пункту Паладь-Комарівці Ужгородського району. На ділянку, вказану оперативниками, вислали додатковий наряд, який у ході пошукових заходів виявив п’ять невідомих осіб. Двоє з них мали при собі паспорти громадян України. Інші троє не мали жодних документів, однак назвалися громадянами України. Усі п’ятеро виявилися жителями міста Ужгород. Вони визнали, що мали на меті дістатися до Словаччини поза пунктами пропуску.

Інших чотирьох правопорушників зупинили вночі прикордонники відділу «Новоселиця» спільно зі словацькими колегами. Опівночі в районі населеного пункту Кам’яниця прикордонний наряд затримав чоловіка, який встиг подолати загороджувальний паркан і рухався в бік Словаччини. Проте з’ясувалося, що чоловік йшов не сам, а ще з трьома особами. Прикордонники розпочали пошукові заходи, проінформували про це словацьких прикордонників і вказали їм ймовірний напрям руху. Згодом прикордонники Словаччини проінформували, що за інформацією української сторони, їм вдалося затримати трьох громадян України.

Ще одного правопорушника прикордонний наряд виявив на околиці населеного пункту Оноківці Ужгородського району. Чоловік не мав при собі документів і назвався громадянином росії. Іноземця затримали в адміністративному порядку та доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення обставин правопорушення його притягнули до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму.

Затриманих громадян України було притягнуто до відповідальності за ст.204−1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Їх долю вирішить суд.

Схожі новини