Передплата 2024 «Добрий господар»

В «Укрнафти» і «Укртатнафти» вилучили 16 тис. тонн пального на 800 мільйонів

  • 06.03.2023, 14:30
  • 708

СБУ провела обшуки на логістичних базах і складах ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта». Силовики вилучили понад 16 тис. тонн нафтопродуктів

Фото - сайт БЕБ
Фото - сайт БЕБ

У Службі безпеки України і БЕБ «продовжують розслідувати корупційні схеми колишнього менеджменту ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта».

Загальна вартість вилученої продукції становить майже 800 млн грн.

«Понад 3 тис тонн пального орієнтовною вартістю майже 144 млн грн вже арештовано. Окрім того, підготовлено клопотання про накладення арешту на 13 тис тонн вилучених нафтопродуктів вартістю 640 млн гривень. Ці нафтобази належать декільком товариствам, які афілійовані з відомою фінансово-промисловою групою (йдеться про групу „Приват“ — ред.)», — додали в БЕБ.

«Таким чином СБУ заблокувала можливий нелегальний збут цих нафтопродуктів, які з «Укрнафти» і «Укртатнафти» незаконно вивів попередній менеджмент цих компаній.

Наразі вирішується питання щодо арешту вилучених паливно-мастильних матеріалів та їхньої подальшої передачі на потреби Сил оборони", — йдеться у повідомленні.

«Встановлено, що представники «Укртатнафти» впродовж 2022 року відвантажували пальне за адресами афілійованих компаній без відображення операцій у податковій звітності.

В подальшому підконтрольні АЗС реалізовували оптові партії нафтопродуктів без сплати акцизного податку", — додали в СБУ.

Схожі новини