Передплата 2024 «Добра кухня»

Британія надасть Україні більше можливостей і на землі, і на морі, і в повітрі, — міністр

  • 21.02.2023, 10:15
  • 549

У 2023 році Велика Британія надасть Україні «розвиненіші можливості на землі, на морі та у повітрі»

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр Британії Ріші Сунак. Фото із мережі
Президент України Володимир Зеленський і прем’єр Британії Ріші Сунак. Фото із мережі

Про це повідомив міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі.

«У 2023 році ми, принаймні, досягнемо 2,3 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги, які надали минулого року. І ми додамо більш розширені можливості на землі, на морі та у повітрі, — заявив Клеверлі під час виступу у Палаті громад.

Експрем'єр країни Борис Джонсон також виступав у Палаті громад. Він закликав Велику Британію та західних союзників надіслати Україні військове обладнання, яке, як він переконаний, їй потрібно, від протитанкових ракет до ракет HIMARS.

Джонсон зазначив, що «вкрай важливо», щоб Захід прискорив свою підтримку України та дав їм «інструменти для завершення війни».

Він попередив, що президент рф володимир путін «закрутить ніж у рану» і «чекатиме», доки зможе атакувати знову, якщо його слід не буде «очищений» з української території.

«Немає жодних мислимих підстав для затримки постачання зброї в Україну. Нам потрібні ці машини — Abrams, Challengers, Leopards — щоб відбулися реальні зміни у реальному часі протягом наступних кількох тижнів, а не наступного року», — вважає ексочільник британського уряду.

Схожі новини

Популярне за добу

Популярне за тиждень