Передплата 2024 «Добра кухня»

30-річного Бобі офіційно внесли до Книги рекордів Гіннеса, як найстарішого собаку

  • 02.02.2023, 20:30
  • 1 273

Сьогодні, 2 лютого, у Португалії офіційно підтвердили найстарішого собаку із тих, що нині живуть у світі

Найстаріший пес у світі
Найстаріший пес у світі

Про це йдеться у повідомленні Книги рекордів Гіннеса.

Ідеться про пса Бобі, що народився 11 травня 1992 року. Станом на 1 лютого 2023 року йому 30 років 266 днів. Бобі — чистокровний Rafeiro do Alentejo (це португальська порода собак-охоронців худоби із середньою тривалістю життя 12—14 років).

Власник Бобі Леонель вважає, що одним із головних факторів, що сприяють такому довголіттю, є «спокійне, мирне середовище далеко від міст». Бобі ніколи не був на ланцюгу та повідку, йому завжди подобалося вільно блукати лісами та сільськогосподарськими угіддями довкола будинку.

Люди описують Бобі як дуже товариського, оскільки він виріс поруч багатьох інших тварин. Тепер старенькому Бобі важко ходити, тому він в основному проводить час на задньому дворі зі своїми чотирма котами. Зір у Бобі теж погіршився — власник Леонель часто зауважує, як він ходячи натикається на перешкоди. Через свій вік Бобі менше рухається і любить повалятися в ліжку після їди. У холодні дні він воліє відпочивати біля багаття.

Щодо його дієти, Бобі завжди їв «людську їжу»: «Між банкою корму для тварин та шматком мʼяса Бобі не вагається і вибирає нашу їжу».

Схожі новини