Передплата 2024 «Добрий господар»

Вперше всі очільники українських церков мали зустріч з Франциском

  • 25.01.2023, 16:15
  • 7 011

Делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрілась із Папою Римським Франциском

Про це повідомляє «Vatican news».

Як зазначається, це перший такий візит українського міжконфесійного об'єднання до Ватикану.

«Дякую вам за цю вашу єдність, це для мене багато значить. Це схоже до дітей в сім'ї, де один є там, інший — деінде, але коли мама хвора, всі збираються разом», — сказав він, підкреслюючи, що в цьому випадку не йдеться про єврейську, ісламську, християнську, православну чи католицьку Україну, але про «маму Україну», задля якої всі гуртуються разом. «Це приклад перед обличчям величезної поверховності, яку сьогодні бачимо в нашій культурі», — заявив Франциск.

Глава ПЦУ Епіфаній повідомив, що на зустрічі Папу попросили продовжити молитву про Україну і боротьбу за правду.

Папа запевнив, що молиться за Україну. «Не сумнівайтеся, я молюся за вас! Ношу вас у моєму серці та благаю Бога, щоби Він змилувався над цим настільки відважним народом!», — підкреслив Франциск.

Очільник УГКЦ Святослав Шевчук, своєю чергою, повідомив, що під час зустрічі передав Папі списки полонених медиків.

«Передав Святішому Отцеві списки полонених медиків, які отримав напередодні від Поважної ради Ордену Святого Пантелеймона», — сказав він.

Також він подякував Папі за лист до українського народу, його духовну близькість з нашим народом-мучеником, гуманітарну солідарність та міжнародну підтримку України.

Франциск запевнив, що «він є з нами у намаганні звільнити полонених та політичних в’язнів і ствердив, що молиться за Україну кожного дня».

Схожі новини