Наші пишуть радіодиктант: фото із передової
- 09.11.2022, 17:20
- 1 061
Авторка цьогорічного радіодиктанту, українська письменниця і режисерка Ірина Цілик, опублікувала фото, як його писала 44 ОАБр
![Фото із соцмереж Ірини Цілик](https://wz.lviv.ua/img/360x200/7/31489454063224198544608222722962880114654182n-abdaea53.jpg)
![](/images/314890211_6322419664460841_275659754825004141_n.jpg)
![](/images/314892478_6322420034460804_1201093096308142810_n.jpg)
![](/images/313981959_6322419801127494_8842161952383413884_n.jpg)
![](/images/314880343_6322419964460811_6188004251704887859_n.jpg)
![](/images/314886066_6322419937794147_4789910223248404684_n.jpg)
Авторка цьогорічного радіодиктанту, українська письменниця і режисерка Ірина Цілик напередодні 9 листопада написала, що не шкодує про те, що погодилася створити текст, який у День української писемності та мови під диктування української артистки Ади Роговцевої писатимуть українці.
«Давно забуте відчуття — сильно хвилюватися перед іспитом. Але таки хвилююся. Сьогодні сотні тисяч українців із різних куточків світу писатимуть радіодиктант, авторкою якого мені випала честь бути. Читатиме диктант прекрасна Ада Роговцева, і це також дуже хвилююче для мене, — написала Цілик. — Як складно було вмістити у 200 знаків те, що хотілося вам сказати! І все ж я рада, що не відмовилася від цього непростого завдання».